ADBLUE ÇÖZÜMLEME
EMÜLATÖRÜ

DTC ERASER HATA KODU
SİLİCİ

Ücretsiz Kargo
Para İade Garantisi
Müşteri Hizmetleri

08:00-18:00 Saatleri Arasında

Kaliteli Ürün

ADBLUE ÇÖZÜMLEME NEDİR?

NEDEN YAPILIR?

AdBlue, günümüz teknolojisinde üretilen Euro 4 , Euro 5 ve Euro 6 gibi ağır vasıta araçlarda motorun çalışma sistemine bağlı olarak ortaya çıkan yakıt artıklarındaki zehirli gazları diğer gazlara oranla daha az zarara sahip gazlara çevirmek üzerine üretilmiştir. Çevreye verilen zararın bir nebze olsun azaltılmasını amaçlayan bir çeşit yakıttır. 

TÜM EURO 6 ARAÇLARDA
KAMYON, İŞ MAKİNESİ, OTOBÜS

AdBlue Emülatörler yeni nesil Euro 4, Euro 5 ve Euro 6 ağır vasıta araçların genelinde kullanılabilmektedir.  Ağır Vasıta araç üreticileri Mercedes Axor, Man, Scania, Daf, Renault, Volvo, Iveco, Ford Cargo, Otokar, BMC, Cummins tarafından üretilen yeni nesil Euro 4, Euro 5, Euro 6 ağır vasıta araçlarında Adblue çözümleme işlemi gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. 

 

MERCEDES ADBLUE EMÜLATÖR

Mercedes Euro 6 Adblue Emulatör; Mercedes euro 6 araçlarda kullanılan Adblue , Dpf ve Nox sistemlerini Simile eden adblue kiti denir.

VOLVO ADBLUE EMÜLATÖR

Volvo Euro 6 Adblue Emulatör; Volvo Euro 6 araçlarda kullanılan Adblue , Dpf ve Nox sistemlerini Simile eden adblue kiti denir .

MAN ADBLUE EMULATOR

Man Euro 6 Adlue Emulatör Man motorlu araçlarda adblue , dizel partikül filtresi ve nox sistemini simile eden adblue kitidir.

RENAULT ADBLUE EMÜLATÖR

Renault Euro 6 Adblue Emulatör; Renault Euro 6 araçlarda kullanılan Adblue , Dpf ve Nox sistemlerini Simile eden adblue kiti denir.

DAF ADBLUE EMÜLATÖR

Daf Euro 6 Adlue Emulatör daf motorlu araçlarda adblue , dizel partikül filtresi ve nox sistemini simile eden adblue kitidir.

IVECO ADBLUE EMÜLATÖR

İveco Euro 6 Adblue Emulatör iveco marka iş makinelerinde kullanılan Adblue , Dpf ve Nox sistemlerini Simile eden adblue kiti denir.

SCANIA ADBLUE EMÜLATÖR

Scania Euro 6 Adblue Emulatör; Scania Euro 6 araçlarda kullanılan Adblue , Dpf ve Nox sistemlerini Simile eden adblue kiti denir .

FORD ADBLUE EMÜLATÖR

Ford Euro 6 Adblue Emulatör euro 6 emisyonlu ford araçlarında adblue , dizel partikül filtresi ve nox sistemini simile etmek için kullanılan adblue kitidir.

DEUTZ ADBLUE EMÜLATÖR

Deutz Euro 6 Adblue Emulatör deutz motoru kullanan araçlarda adblue , dpf ve nox sistemlerini simile etmek için kullanılır .

NEW HOLLAND ADBLUE EMÜLATÖR

New Holland Euro 6 Adblue Emulatör; New Holland Euro 6 araçlarda kullanılan Adblue , Dpf ve Nox sistemlerini Simile eden adblue kiti denir

NASIL KULLANILIR?   

MONTAJ VE BAĞLANTI ŞEMALARI   

İLETİŞİM

adres

Dikkat! Adblue iptal emülatörü cihazı kullanımı bazı ülkelerde, özellikle avrupa birliği ülkelerinde yasadışıdır. Bu cihazın kullanımı yüksek ekzos gazı emisyonuna neden olacaktır. Adblue iptal emülatörünü kullanıma başladıktan sonra aracınız Euro4, Euro5 ve Euro6 standartlarına uymayacaktır. Cihazımız Euro 4/5/6 ekolojik standartlarına uyum gerektiren yasaların olmadığı ülkelere yöneliktir. Adblue iptal emülatörü SCR katalizöründeki DEF sıvı akışını durdurur. Adblue İptal Emülatörü, Euro 4/5/6 standartlarının zorunlu olmadığı ve buna bağlı olarak bu sıvının teminin mümkün olmadığı ülkelerde veya adblue sisteminden doğan arızaların giderilene kadar geçici olarak kullanılmak için tasarlanmıştır. Bu cihazı almanız tamamen kişisel bir karardır. Bu kararınızdan dolayı doğacak tüm yasal problemlerde şirketimiz mesul değildir.


Copyright ©  Obd2Talk 2021 All rights reserved.