Summer Sale - free shipping on all orders!
Personal menu
Ara

Hata Kodu Siliciler Euro 5

Euro 5 araçlarda ortaya çıkan hata kodlarını silmenin en kolay yolu

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına

BMC Euro 5 Hata Kodu (DTC) Silici

Hata kodu silici Bmc araçlar da obd ( on- board – Diagnostic ) olarak bilinen sokete tak – çalıştır olarak çalışan ve 5 sn içinde araçta bulunan hata kodlarını temizleyemeye yarayan cihaza denir.
$53.00

Daf Euro 5 Hata Kodu ( DTC ) Silici

Hata kodu silici Daf araçlar da obd ( on- board – Diagnostic ) olarak bilinen sokete tak – çalıştır olarak çalışan ve 5 sn içinde araçta bulunan hata kodlarını temizleyemeye yarayan cihaza denir.
$53.00

Deutz Euro 5 Hata Kodu ( DTC ) Silici

Hata kodu silici Deutz araçlar da obd ( on- board – Diagnostic ) olarak bilinen sokete tak – çalıştır olarak çalışan ve 5 sn içinde araçta bulunan hata kodlarını temizleyemeye yarayan cihaza denir.
$53.00

Ford Euro 5 Hata Kodu ( Dtc ) Silici

Hata kodu silici Ford araçlar da obd ( on- board – Diagnostic ) olarak bilinen sokete tak – çalıştır olarak çalışan ve 5 sn içinde araçta bulunan hata kodlarını temizleyemeye yarayan cihaza denir.
$53.00

Iveco Euro 5 Hata Kodu ( Dtc ) Silici

Hata kodu silici Iveco araçlar da obd ( on- board – Diagnostic ) olarak bilinen sokete tak – çalıştır olarak çalışan ve 5 sn içinde araçta bulunan hata kodlarını temizleyemeye yarayan cihaza denir.
$53.00

Man Euro 5 Hata Kodu ( DTC ) Silici

Hata kodu silici Man araçlar da obd ( on- board – Diagnostic ) olarak bilinen sokete tak – çalıştır olarak çalışan ve 5 sn içinde araçta bulunan hata kodlarını temizleyemeye yarayan cihaza denir.
$53.00